Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

„Połączenie technologii, przemysłu i cyfryzacji bieżącego IoT tworzy Przemysł 4.0.”

idea bez ciała foto 2019


Jak ważne jest wykorzystanie w branży logistycznej i transporcie rozwiązań technologicznych i jak znaleźć najlepsze narzędzia rozwiązania dla swojej działalności znajdziecie w artykule „Idea bez ciała”, który ukazał się w najnowszym wydaniu Top Logistyk (Nr 3 (69) – czerwiec – lipiec 2019).


"W Polsce tempo wdrażania Przemysłu 4.0 jest znacznie wolniejsze. Pojawiają się w większości projekty, które stanowią dopiero wstęp do czwartej rewolucji przemysłowej. Barierę stanowią przede wszystkim koszty. (…) Budowanie przewagi konkurencyjnej jest dzisiaj możliwe praktycznie wyłącznie w oparciu o technologie cyfrowe (…)”„ – Michał Olejnik.

Dla nas VIA TMS to jedno rozwiązanie, które daje wiele możliwości.

 

Artukuł do pobrania. 

Top Logistyk (Nr 3 (69) – czerwiec – lipiec 2019)

 

 • To w końcu jedno zlecenie… czy trzy zlecenia? Czyli o retrospekcji w transporcie słów kilka.

  Information
  17.08.2020

   

   

   

  Tomek jest doświadczonym spedytorem. Co więcej, doświadczenie to wykorzystuje w praktyce i prowadzi pojazdy własne firmy w taki sposób, aby realizowane trasy były jak najbardziej zyskowne. Większość Tomka klientów wymaga transportów FTL na terenie

  ...
 • Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Information
  03.08.2020

   

   

  Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Temat artykułu być może jest nieco zaczepny, lecz z pewnością nie da się zaprzeczyć stwierdzeniu, że puste przebiegi i ich redukcja należą do głównych wyzwań firm transportowych. 

  Sytuacja w transporcie jest

  ...
 • Stawiamy na szkolenie super-userów

  Information
  31.03.2020

   

   

   

  W Polsce systemy do zarządzania transportem stają się co raz bardziej popularne, ale nadal nie wszystkie firmy wykorzystują w 100 procentach potencjał jaki dają rozwiązania TMS.


  Czy zarządzanie całym procesem ternsportowym przez smartfona będzie

  ...
 • Śniadanie biznesowe dla TSL - Inteligentna cyfrowa transformacja (Warszawa, 30.01.2020)

  Information
  09.01.2020

   

  Mądre i wyważone inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne to ważny element nowoczesnego podejścia w branży TSL. Umożliwiają zbudowanie przewagi i wyróżnienie się na rynku. Pozwalają zwiększać lojalność i docierać do nowych klientów a także

  ...