Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Transformacja cyfrowa od kilku lat jest nieodłączną częścią codziennej rzeczywistości wielu firm. U jednych bardzo zaawansowana, w innych właśnie się rozpoczyna. Jedno jest pewne – realizowanie procesów strategii, a także sukces rynkowy przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od narzędzi i kompleksowych rozwiązań, jakie wykorzystamy.

14 listopada w siedzibie Microsoft odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Factory of the Future (FoF). Wydarzenie było świetną okazją, dla firm sektora logistycznego i produkcyjnego, aby z bliska przyjrzeć się narzędziom informatycznymi dostępnym na rynku wspieranym przez Microsoft, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz wymienić się doświadczeniami. Podczas wydarzenia mieliśmy również okazję pokazać nasze rozwiązanie VIA TMS wspierane przez Microsoft, które wpisuje się w ideę Factory of the Future, dzięki swojej innowacyjności wynikającej z webowej budowy aplikacji, zastosowanych technologii oraz elastyczności podejścia polegającego na maksymalnym dostosowaniu rozwiązania do procesów występujących w organizacji.

Konferencja obfitowała w ciekawe wystąpienia, które w interesujący i nieszablonowy sposób wskazywały na bieżące trendy i innowacyjne rozwiązania. Mieliśmy okazję usłyszeć o transformacji cyfrowej, o wykorzystaniu IoT w sektorze produkcyjnym, optymalizacji procesów i wielu innych. Ciekawym elementem był pokaz zastosowania opisywanych technologii w praktyce w mini fabryce przyszłości przygotowanej na tę okazję.

Cieszymy się, że produkt VIA TMS po raz kolejny cieszył się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że takie spotkania pozwolą na poznanie odbiorców z dostawcami usług oraz prezentację rozwiązań osobom bezpośrednio zainteresowanym. Dzięki temu transformacja cyfrowa w Twojej firmie nie będzie tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać.

 FoF MS 11.2018 AllsFoF MS 11.2018 Viatmss

 

 • To w końcu jedno zlecenie… czy trzy zlecenia? Czyli o retrospekcji w transporcie słów kilka.

  Information
  17.08.2020

   

   

   

  Tomek jest doświadczonym spedytorem. Co więcej, doświadczenie to wykorzystuje w praktyce i prowadzi pojazdy własne firmy w taki sposób, aby realizowane trasy były jak najbardziej zyskowne. Większość Tomka klientów wymaga transportów FTL na terenie

  ...
 • Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Information
  03.08.2020

   

   

  Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Temat artykułu być może jest nieco zaczepny, lecz z pewnością nie da się zaprzeczyć stwierdzeniu, że puste przebiegi i ich redukcja należą do głównych wyzwań firm transportowych. 

  Sytuacja w transporcie jest

  ...
 • Stawiamy na szkolenie super-userów

  Information
  31.03.2020

   

   

   

  W Polsce systemy do zarządzania transportem stają się co raz bardziej popularne, ale nadal nie wszystkie firmy wykorzystują w 100 procentach potencjał jaki dają rozwiązania TMS.


  Czy zarządzanie całym procesem ternsportowym przez smartfona będzie

  ...
 • Śniadanie biznesowe dla TSL - Inteligentna cyfrowa transformacja (Warszawa, 30.01.2020)

  Information
  09.01.2020

   

  Mądre i wyważone inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne to ważny element nowoczesnego podejścia w branży TSL. Umożliwiają zbudowanie przewagi i wyróżnienie się na rynku. Pozwalają zwiększać lojalność i docierać do nowych klientów a także

  ...