Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

VIA TMS to w pełni mobilne, przejrzyste i innowacyjne rozwiązanie dla branży TSL i przemysłu dostępne również w chmurze Microsoft Azure.

 

Platforma Azure została opracowana przy użyciu technologii, którym ufają już miliony użytkowników: systemu Windows Server, programu SQL Server, usługi Active Directory, funkcji Hyper-V i innych. Oznacza to spójne, znajome i stabilne środowisko. Zapewnia bezpieczeństwo najważniejszym aplikacjom biznesowym za pomocą wbudowanych funkcji zarządzanych kopii zapasowych w chmurze i odzyskiwania po awarii.
Dzięki niezrównanym możliwościom obliczeń i magazynowania platforma Azure jest najlepszym rozwiązaniem dla wymagających obciążeń. Maszyny wirtualne o wydajności ponad 80 000 operacji we/wy na sekundę stanowią zaawansowane rozwiązanie dla obciążeń obejmujących dużą ilość danych, w tym dla programu SQL Server, usługi SQL Data Warehouse, baz danych Oracle, baz danych NoSQL i aplikacji SAP SD w warstwie Standardowa.

LinkedIn Post VIA

 • To w końcu jedno zlecenie… czy trzy zlecenia? Czyli o retrospekcji w transporcie słów kilka.

  Information
  17.08.2020

   

   

   

  Tomek jest doświadczonym spedytorem. Co więcej, doświadczenie to wykorzystuje w praktyce i prowadzi pojazdy własne firmy w taki sposób, aby realizowane trasy były jak najbardziej zyskowne. Większość Tomka klientów wymaga transportów FTL na terenie

  ...
 • Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Information
  03.08.2020

   

   

  Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Temat artykułu być może jest nieco zaczepny, lecz z pewnością nie da się zaprzeczyć stwierdzeniu, że puste przebiegi i ich redukcja należą do głównych wyzwań firm transportowych. 

  Sytuacja w transporcie jest

  ...
 • Stawiamy na szkolenie super-userów

  Information
  31.03.2020

   

   

   

  W Polsce systemy do zarządzania transportem stają się co raz bardziej popularne, ale nadal nie wszystkie firmy wykorzystują w 100 procentach potencjał jaki dają rozwiązania TMS.


  Czy zarządzanie całym procesem ternsportowym przez smartfona będzie

  ...
 • Śniadanie biznesowe dla TSL - Inteligentna cyfrowa transformacja (Warszawa, 30.01.2020)

  Information
  09.01.2020

   

  Mądre i wyważone inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne to ważny element nowoczesnego podejścia w branży TSL. Umożliwiają zbudowanie przewagi i wyróżnienie się na rynku. Pozwalają zwiększać lojalność i docierać do nowych klientów a także

  ...