Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Bialy

Transport, logistyka i produkcja to dynamicznie rozwijające się i niezwykle wymagające sektory gospodarki. Aby stać się w nich liderem należy korzystać ze sprawdzonych i najlepszych rozwiązań klasy TMS (Transport Management System).

 

VIA TMS zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji działalności operacyjnej oraz kontroli kosztów i jakości pracy w przedsiębiorstwach oraz działach transportowo-spedycyjnych. Rozwiązanie obejmuje zarządzanie całym procesem logistycznym w firmie od momentu przyjęcia zlecenia transportu, poprzez monitorowanie drogi przesyłki, do raportowania zyskowności danego transportu.
Betacom S.A. biorąc udział w cyklu konferencji organizowanych przez wydawcę czasopism Transport Manager i Logistics Manager, jest aktywnym uczestnikami niezwykle inspirujących i ważnych wydarzeń dla branży transportowej.
Ostatnie wydarzenie 20 czerwca w Warszawie spotkało się z dużym zainteresowaniem odbiorców.

 

Prezentację „TMS = TRANSPORT MEETING (no limited) SPACE” poprowadzili Marcin Górski, Dyrektor Linii Biznesowej Logistyka oraz Szymon Lipski, TMS Development Manager.

 

TMS 06.2018

 • To w końcu jedno zlecenie… czy trzy zlecenia? Czyli o retrospekcji w transporcie słów kilka.

  Information
  17.08.2020

   

   

   

  Tomek jest doświadczonym spedytorem. Co więcej, doświadczenie to wykorzystuje w praktyce i prowadzi pojazdy własne firmy w taki sposób, aby realizowane trasy były jak najbardziej zyskowne. Większość Tomka klientów wymaga transportów FTL na terenie

  ...
 • Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Information
  03.08.2020

   

   

  Jak system TMS może pomóc zredukować puste przebiegi?

  Temat artykułu być może jest nieco zaczepny, lecz z pewnością nie da się zaprzeczyć stwierdzeniu, że puste przebiegi i ich redukcja należą do głównych wyzwań firm transportowych. 

  Sytuacja w transporcie jest

  ...
 • Stawiamy na szkolenie super-userów

  Information
  31.03.2020

   

   

   

  W Polsce systemy do zarządzania transportem stają się co raz bardziej popularne, ale nadal nie wszystkie firmy wykorzystują w 100 procentach potencjał jaki dają rozwiązania TMS.


  Czy zarządzanie całym procesem ternsportowym przez smartfona będzie

  ...
 • Śniadanie biznesowe dla TSL - Inteligentna cyfrowa transformacja (Warszawa, 30.01.2020)

  Information
  09.01.2020

   

  Mądre i wyważone inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne to ważny element nowoczesnego podejścia w branży TSL. Umożliwiają zbudowanie przewagi i wyróżnienie się na rynku. Pozwalają zwiększać lojalność i docierać do nowych klientów a także

  ...