Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Z problemem braku pracowników boryka się wiele branż, a każda z nich stara się rozwiązać w inny sposób. W przypadku firm sektora TSL nie zastąpimy kierowców, ale możemy odpowiednio zaplanować i zoptymalizować trasy a w przypadku innych stanowisk pracy zautomatyzować ilość powtarzalnych czynności. Rozwiązaniem jest dobry system do zarządzania transportem.


W najnowszym raporcie "Informatyczny sposób na niedobory pracownkowi", który ukazał się na łamach Transport Managera (Nr 3, czerwiec-lipiec 2019 (39)) Paweł Sadowski prezentuje w jaki sposób VIA TMS pomaga w rozwiązywaniu tych problemów.

 

 Raport do pobrania. 

Transport Manager (Nr 3, czerwiec-lipiec 2019 (39))

 

Wyciskanie floty TM 2019

 • Przemysł 4.0

  Information
  17.06.2019

  „Połączenie technologii, przemysłu i cyfryzacji bieżącego IoT tworzy Przemysł 4.0.”


  Jak ważne jest wykorzystanie w branży logistycznej i transporcie rozwiązań technologicznych i jak znaleźć najlepsze narzędzia rozwiązania dla swojej działalności

  ...
 • Do efektywnej komunikacji potrzebna jest informacja...

  Information
  07.06.2019

  ... a informacja bez komunikowania jej, jest bezużyteczna!

   

  Według ekspertów żyjemy na przełomie kolejnej rewolucji technologicznej, a głównym katalizatorem jest właśnie informacja i sposób w jakim ją wykorzystujemy. Od jej jakości zależy sukces

  ...
 • Jak wdrożyć nowoczesny system TMS i zrobić to dobrze?

  Information
  05.04.2019

  Wiemy jak wdrożyć system TMS i robimy to dobrze, dlatego nasza prezentacja podczas konferencji Logistics Manager Meeting skupiła się dokładnie na tym zagadnieniu.
  Nasi eksperci Paweł Sadowski i Michał Olejnik mieli okazję podzielić się nie tylko

  ...
 • Nowoczesne systemy TMS w pełni automatyzują i przyspieszają procesy.

  Information
  29.03.2019

  W kwietniowym wydaniu Top Logistyka ukazał się materiał, w którym red. Michał Klecha zastanawia się rozwiązania IT mogą bardziej wpierać zarządzanie transportem. 

   

  Dla każdego przedsiębiorstwa niezmiernie ważna jest optymalizacja kosztów oraz

  ...